Hotel powstał w latach 80-tych więc od wielu lat jest obecny na mapach polski i jest znany wśród podróżujących w rejony Lubelszczyzny. W 2009 roku przeszedł kapitalny remont który całkowicie zmienił jego wygląd wewnątrz jak i zewnątrz, zostało między innymi dostawione kolejne piętro z pokojami o wysokim standardzie, powstała również wielka Sala wyposażona w najlepszej klasy zestaw dźwiękowy (sufitowy) oraz system wentylacji, wyciągów oraz klimatyzatorów mieszcząca do 200 osób z osobnym wyjściem na piękny zadaszony taras z widokiem na całe dorzecze Wisły

Obiekt hotelowy położony jest nad samą rzeką na wysokim prawym brzegu doliny Wisły, przy ujściu Wyżnicy, w pobliżu pd.-zach. granicy Wrzelowskiego Parku Krajobrazowego.

Hotel „Bursztynowy”  daje Państwu gwarancję wyjątkowości.

To nowo odrestaurowany obiekt, położony w miejscowości Józefów nad Wisłą, nad rzeką Wisłą i Wyżnicą z przepięknym widokiem na całe dorzecze, znajduje się zaledwie 60 km od Lublina oraz Ostrowca Świętokrzyskiego, 50 km od zabytkowego Sandomierza i Puław, 40 km od wyjątkowego Kazimierza Dolnego, 35km od Kraśnika oraz ok. 16km od Opola Lubelskiego czy Annopola.

Pokoje hotelowe mieszczace do 50 osób charakteryzują się bardzo wysokim standardem. Każdy z pokoi wyposażony jest w nowe meble jak również zachował unikalny wygląd  dzięki zastosowaniu różnorodnych elementów kolorystycznych, nowoczesnych łazienek i tv-sat.

Obiekt posiada również restauracje na 40 osób, bardzo dużą i świetnie wyposażoną kuchnię  z  wieloma innymi pomieszczeniami niezbędnymi do prowadzenia wysokiej klasy restauracji, w sezonie letnim udostępniony jest piękny zakryty i otwarty taras z widokiem na dorzecze Wisły z własnym zejściem do brzegu i portem dla kajaków i łodzi.

Dodatkowym atutem jest sala "balowa" mieszcząca do 200 osób oraz sala konferencyjna "Bursztynowa" na 40 osób.

Każde z pomieszczeń jest klimatyzowane, z zainstalowanym systemem wyciągów i nawiewów oraz z sufitowym systemem nagłaśniającym.
Hotel jest przystosowany do przyjmowania gości niepełnosprawnych.

Malownicze położenie hotelu poza harmonijnym spokojem pozwala w pełni wykorzystać piękno dzikiej przyrody oraz okolicznych atrakcji turystycznych.

Polecamy do organizacji przyjęć,  wesel , szkoleń  i  konferencji jak również dla indywidualnych klientów.