Hotel mieści się nad samym brzegiem Wisły na wysokiej skarpie której nie straszne są powodzie. Posiada prywatne zejście do brzegu rzeki, idealne dla Gości podróżujących np kajakami jako przyjemną przystań na swoim szlaku.

Malownicze położenie naszego hotelu poza harmonijnym spokojem pozwala w pełni wykorzystać piękno dzikiej przyrody oraz okolicznych atrakcji turystycznych. Dla amatorów rowerowych wycieczek proponujemy przejażdżki specjalnie wytyczonymi szlakami turystycznymi których nie brakuje w okolicy. 

Goście lubiący spacery na pewno miło spędzą czas podczas pieszej wycieczki wiślanym wałem biegnącym przez dzikie ostępy bogate w przyrodnicze osobliwości. Na grzybiarzy czekają piękne, okoliczne lasy, a wędkarzy ucieszy bogaty w okolicy wybór łowisk na rzekach, jeziorach oraz stawach. 

Dla zmotoryzowanych Hotel Bursztynowy stanowi doskonałą bazę wypadową na wycieczki do położonego w pobliżu Kazimierza, Nałęczowa lub Sandomierza gdzie można spędzić szalony wieczór i zapoznać się z bogatą historią tychże miast.

Formularz kontaktowy

*
E-mail:
Wiadomość:*
Captcha:

Lokalizacja

Jak do nas dojechać?